Хай рік Новий дає надій,
Здоров’я, виповнення мрій,
Прибутків вам, автівку, дім
І море щастя в домі тім,
Тепла та ніжності в родині
Та миру в нашій Україні!
Здоров’я, виповнення мрій,
Прибутків вам, автівку, дім
І море щастя в домі тім,
Тепла та ніжності в родині
Та миру в нашій Україні!
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!!
РОЗПОЧАЛИСЯ ЗИМОВІ МАЙСТЕР-КЛАСИ З ВИГОТОВЛЕННЯ НОВОРІЧНИХ ДЕКОРАЦІЙ!
Бажає залишити в старому році все, що вас обтяжує і непокоїть. А в новий взяти тільки ті емоції, які приносять справжнє щастя. Збережіть в душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку і дружелюбності. Нехай з вами завжди перебуває впевненість у власних силах, і удача супроводжує у повсякденних справах!
Свято наближалося. Всі були в передчутті новорічних чудес. На вулиці йшов лапатий сніг та пощипував щічки морозець. Зима стала повноправною господинею.
У фокусі інформаційної кампанії до 88-х роковин Голодомору – діти, як найвразливіша категорія жертв сталінського геноциду. А також, те, як розмовляти з сучасними дітьми та підлітками про Голодомор, щоб не травмувати, але водночас передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.
Половина загиблих внаслідок Голодомору – діти та підлітки. Геноцид 1932–1933 років забрав життя орієнтовно 1,5 мільйона дітей віком до 10 років. На страхітливих втратах серед цієї найвразливішої категорії суспільства внаслідок сталінської політики звертає увагу вулична соціальна реклама, яку розробив Український інститут національної пам'яті. Інститут надав банери для поширення в регіонах. Також усі охочі можуть завантажити соціальну рекламу у форматах для друку та соціальних мереж для безкоштовного поширення. Автор плакатів соціальної реклами Костянтин Поліщук.
23 листопада у межах кампанії Український інститут національної пам'яті проведе круглий стіл: «Як говорити з дітьми про Голодомор». АНОНС.
Тематична викладка у шкільній бібліотеці |
27 листопада, о 16:00, закликаємо всіх традиційно запалити свічки у вікнах осель і таким чином вшанувати мільйони вбитих голодом українців.
Інформація з сайту Українського інституту національної пам'яті.
Більше інформації тут: https://uinp.gov.ua/aktualni-temy/golodomor-1932-19331
За потребами часу шкільна бібліотека перетворюється із звичайної книгозбірні у креативний навчальний простір. У простір для зустрічей, навчання, обміну думками та ідеями. Це простір для спільної праці, проведення тренінгів, лекцій та майстер-класів.
Так учні 5-А класу завітали до шкільної бібліотеки на урок позакласного читання. Переглянули мультфільм, створений за мотивами казки І. Франка.
Для учнів 7-А та 7-Б класів пройшли уроки - тренінги з мінної безпеки. Діти повторили правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Учні не тільки повторили теоретичні знання, а й проклали безпечний шлях додому (для цього їм довелося виконати ряд завдань).
День святого Миколая — день святкування та вшанування пам'яті святого Миколая у католиків та православних. Ті церкви, що дотримуються григоріанського та новоюліанського календарів, відзначають це свято 6 грудня, а ті, що юліанського, — 19 грудня (у XX—XXI століттях).
За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться у святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожує, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників.
У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде яскравим!
Зі святом Вас!
15 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день чаю. Цей напій є найпопулярнішим на планеті. З розмахом святкування Дня чаю проходять в Китаї, Індії та Шрі-Ланці, які є лідерами з виробництва чаю. Але українцям також можна долучитися до свята і заварити собі чашку смачного та ароматного напою.
А от про те, що чаєм можна і малювати, і аплікації з нього робити, і аплікації, присвячені чаю, теж виходять яскравими, дівчата 7-Б класу дізналися, відвідав шкільну бібліотеку. На заході дівчата познайомилися з багатотисячною історією чая, дізналися цікаві факти про чай, розповіли легенди, відгадали загадки, переглянули відео чайної церемонії, отримали корисні поради стосовно приготування чаю, розказали гумореску про чай.
А наприкінці заходу бібліотекарка Мезенова Г.О. зробила для дівчат огляд підліткової літератури, яку запропонувала для читання на канікулах довгими зимовими вечорами, бо книг та чаю багато не буває. Завершився захід пригощанням чаєм та смаколиками.
Збройні Сили — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету.
За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, та всім тим, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.
Так у 5 - А класі (Класний керівник Коваленко С.М.) пройшов "Магічний урок доброчесності". Шкільна бібліотекарка Мезенова Г.О. разом з героями-чарівниками та п'ятикласниками з'ясовували що таке доброчесність та чому так важливо у нашому житті дотримуватись принципів доброчесної поведінки.
Учні розібрали що таке "позитивні вчинки", а що таке "негативні вчинки". З'ясували, що ми всі маємо дотримуватись правил та законів, навіть тоді, коли ніхто нас не бачить. А якщо всі в суспільстві дотримуватимуться поравил доброчесності, то наше життя буде позитивним і приємнішим.На прикінці уроку діти долучились до колективної роботи "Я крапля в океані" (ідея ГО "Смарт Освіта" в рамках проекту "Навчання суспільній доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати "побутову корупцію"). Діти створили свої "краплі" та записали на них свої висловлювання, продовживши речення "Я крапля в океані, який... Потім об'єднали краплі в спільний "океан змін", прикріпивши їх на дошку.